O&O CleverCache 7.1 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 30 - 2012

Firma O&O Software, zajmująca się produkcją dyskowego oprogramowania narzędziowego wystartowała z kolejną akcją rozdawniczą, pozwalającą na zaopatrzenie się w narzędzie do optymalizacji cache-u systemowego, a tym samym do optymalizacji pracy systemu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu O&O CleverCache w wersji 7.1. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

Jak informuje nas producent tego narzędzia, nawet najlepszy i najnowszy sprzęt nie gwarantuje wysokiej wydajności podczas tak wymagających operacji jak np. przetwarzanie obrazu i dźwięku czy uruchamianie najnowszych gier. Często zdarza się, że komputer łapie „czkawkę”, a chwilami przestaje wręcz reagować na polecenia użytkownika. Wszystko to wina nie do końca doskonałego systemu cache-owania systemu Wndows.

O&O CleverCache 7.1 jest w stanie szybko przeprowadzić czynność resetowania cache-u bez potrzeby ponownego uruchamiania systemu. Dzięki temu w ciągu zaledwie kilku chwil i wykonując kilka kliknięć możemy poprawić wydajność pracy naszego komputera. O&O CleverCache 7.1 oferuje nam różnorodne profile dopasowane do różnych potrzeb i schematów działania komputera. Oprócz tego aplikacja jest nam w stanie zaserwować wygodne i szczegółowe raporty dotyczące zużycia pamięci oraz cache.

Jak zdobyć O&O CleverCache 7.1 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Na wskazany przez nas adres e-mail zostanie przesłany klucz licencyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny (x86)
Plik instalacyjny (x64)

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.