WETO Liberta – darmowy program do więźby dachowej

Dodał: admin wrzesień - 13 - 2012

Tym razem do naszej kolekcji darmowego i legalnego komercyjnego oprogramowania trafia produkt wysoce specjalistyczny, który skierowany jest do raczej wąskiej grupy osób projektujących więźby dachowe. Niemiecki producent oprogramowania, firma WETO AG zdecydowała się udostępnić całkowicie za darmo na licencji freeware swój program WETO Liberta, służący do tego właśnie celu. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

 

Liberta to najmniej zaawansowane, ale jednocześnie dystrybuowane całkowicie za darmo na licencji freeware, dostępne w ofercie firmy WETO AG oprogramowanie służące do projektowania więźby dachowej. Jak zapewnia nas producent, projektowanie więźby przy użyciu WETO Liberta jest czynnością przyjemną i prostą. Zasługa w tym przede wszystkim przyjaznego i łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika oraz wyposażeniu narzędzia w wygodnych asystentów dachów i facjat. WETO Liberta pozwala także na projektowanie okien połaciowych i kominów.

Dzięki możliwości pracy bezpośrednio w trybie 3D korzystanie z programu i projektowanie więźby jest jeszcze prostsze i wygodniejsze niż praca ze standardowym projektem, a wygenerowanie rysunków profili oraz zestawień materiałów to kwestia zaledwie kilku kliknięć myszką. Aplikacja pozwoli również na automatyczne stworzenie rysunków przekrojów oraz rzutu, a także widoku z przodu, z lewej i z prawej strony.

Program WETO Liberta został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft  Windows Vista (32-bit oraz 64-bit), Windows 2003, Windows 2008, Windows 7, Windows XP. Wielkość pliku instalacyjnego programu to ok. 244 MB.

Producent: WETO AG
Licencja: Freeware / bezpłatny

Plik instalacyjny: Pobierz plik instalacyjny ze strony producenta

 


3 komentarze to “WETO Liberta – darmowy program do więźby dachowej”

  1. Magda pisze:

    Bitdefender ostrzega że plik znajduje się na stronie producenta która jest zainfekowana wirusami.

  2. admin pisze:

    Prawdopodobnie false positive (fałszywy alarm), bo sprawdzałem tę stronę w obecności Nortona 2013 oraz Kasperskiego i żaden z nich nie krzyczał na temat zagrożenia.

  3. Andi pisze:

    link strony nie działa :P

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.