Any DVD Cloner Express dziś za darmo

Dodał: admin październik - 15 - 2012

Serwis BitsDuJour nowy tydzień rozpoczyna od promocji oprogramowania, dzięki któremu zabezpieczymy się przed utratą naszych płytek DVD. Do wzięcia jest produkt firmy Anvsoft do tworzenia kopii zapasowych filmów na płytach DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Any DVD Cloner Express. Producent wyceniał swoje dzieło na $30 i tyle właśnie zaoszczędzimy, gdy skorzystamy z tej oferty. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 16 października, do godz. 9:00 rano.

Any DVD Cloner Express to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych filmów zapisanych na dyskach DVD. Aplikacja jest w stanie przygotować kopie zapisane w postaci folderu uwzględniające strukturę płytki, pliki obrazu w formacie ISO, bądź też przygotowanie dokładnej fizycznej kopii nośnika.  Jak zachwala producent, dzięki Any DVD Cloner Express już nigdy nie będziemy musieli wydawać pieniędzy na ponowny zakup naszego ulubionego filmu tylko z tego powodu, że kupiony przez nasz wcześniej nośnik uległ uszkodzeniu.

Any DVD Cloner Express pozwala na rippowanie zarówno całej zawartości płytki DVD, jak i ograniczenie się wyłącznie do głównego filmu. Przy okazji wykonywania kopii zapasowych zostaną usunięte wszystkie ograniczenia przed kopiowaniem nałożone na oryginalny nośnik. W programie znajdziemy również funkcję pozwalającą na kasowanie nośników wielokrotnego użytku.

Jak zdobyć Any DVD Cloner Express za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.