WinX DVD Copy Pro za darmo

Dodał: admin kwiecień - 12 - 2012

No i mamy kolejną nawiązującą do dopiero co minionych świąt promocję, organizowaną przez świetnie nam znanego producenta – Digiarty Software – w której do wzięcia jest narzędzie do wykonywania kopii zapasowych płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Copy Pro w wersji 3.4.3. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi 49$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać do 16 kwietnia.

 

WinX DVD Copy Pro to narzędzie do wykonywania wiernych kopii posiadanych przez nas płyt DVD czyli tzw. klonowania. Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. WinX DVD Copy Pro daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

WinX DVD Copy Pro podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Nowe funkcje zaimplementowane w WinX DVD Copy Pro:

  • Dodano nową metodę sprawdzania bad-sectorów oraz błędów w systemie plików UDF
  • Poprawiono silnik kopiujący DVD w trybie „sektor do sektora”. Jest bardziej dokładny i szybszy.
  • Usprawniono moduł montowania obrazów ISO, dzięki czemu istnieje możliwość montowania obrazów poprzez kliknięcie prawym klawiszem na pliku obrazu.

Jak zdobyć WinX DVD Copy Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i sprawdzić zawartość wirtualnych pisanek. Pod jedną z nich znajdziemy bezpłatny klucz licencyjny wraz z odnośnikiem pozwalającym na pobranie pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.