iCare Card Recovery Pro 2.0 dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2012

Firma iCare Recovery Software specjalizująca się w produkcji oprogramowania do przywracania danych, po dłuższej przerwie przygotowała kolejną promocję, dzięki której mamy okazję zaopatrzyć się w narzędzie do odzyskiwania danych utraconych z kart pamięci. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iCare Card Recovery Pro w wersji 2.0. Standardowa cena produktu wynosi $40. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 28 listopada, do godz. 9:00 rano.

iCare Recovery Software to firma zajmująca się produkcją oprogramowania do przypadkowo usuniętych czy utraconych danych. Dotychczas producent przede wszystkim organizował akcje rozdawnicze swojego uniwersalnego produktu iCare Data Recoery. Tym razem mamy jednak do czynienia z bardziej wyspecjalizowanym narzędziem.

iCare Card Recovery Pro zaś to oprogramowanie służące do odzyskiwania danych z kart pamięci, który używamy w naszych kamerach, aparatach cyfrowych, telefonach komórkowych, itd. Według zapewnień producenta iCare Card Recovery Pro 2.0 potrafi skutecznie odzyskać skasowane, utracone lub usunięte na skutek formatowania zdjęcia, pliki wideo i audio ze wszystkich typów kart pamięci, w tym m.in. SD card, cf card, xd card, smartmedia card, MMC, MicroSD, MiniSD, SDHC i innych. Na tym nie koniec, bo iCare Card Recovery Pro 2.0 potrafi odzyskiwać dane również z nośników USB.

Program iCare Card Recovery Pro 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7, Vista, XP, 2000 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.91 MB.

Jak zdobyć iCare Card Recovery Pro 2.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

 


1 komentarz to “iCare Card Recovery Pro 2.0 dziś za darmo”

  1. Stanisław pisze:

    Program trzeba zainstalować w okresie trwania promocji.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.