KooRaRoo Media dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 26 - 2012

Dzisiejsza szybka akcja rozdawnicza firmy KooRaRoo Media skierowana jest do użytkowników komputerów, którzy poszukują oprogramowania będącego tzw. serwerami mediów pozwalającymi na przesyłanie multimediów do telwizorów, konsol i innych urządzeń. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu KooRaRoo Media. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 27 listopada do godz. 9:00.

KooRaRoo Media to oprogramowanie będące serwerem DLNA oraz organizerem mediów, pozwalającym na strumieniowe przesyłanie danych multimedialnych, takich jak wideo, muzyka i zdjęcia do wszystkich urządzeń w domowej sieci, posiadających obsługę technologii DLNA. KooRaRoo Media pozwoli na przesłanie multimediów do telewizorów, odtwarzaczy blu-ray, zestawów kina domowego, odbiorników audio-wideo, konsol do gier, odtwarzaczy multimedialnych, tabletów oraz smartfonów.

Serwer KooRaRoo Media został wyposażony w mechanizm automatycznej konwersji plików multimedialnych w locie, dzięki czemu aplikacja przetworzy niekompatybilne pliki do formy akceptowalnej przez dane urządzenie odbiorcze. Producent chwali się również mechanizmem kontroli rodzicielskiej, pozwalającym na limitowanie transmisji strumieni do konkretnie wskazanych urządzeń.

Producent wskazuje, że KooRaRoo Media jest oprogramowaniem stosunkowo nowym i w kolejce do implementacji czeka spora liczba funkcji, ale już teraz możemy korzystać z szerokiej gamy mechanizmów pozwalających na wygodne organizowanie i strumieniowanie multimediów, wśród których możemy wymienić m.in. możliwość tworzenia automatycznych i manualnych playlist czy wsparcie dla przesyłania wielu strumieni tego samego pliku wideo lub audio.

Program KooRaRoo Media został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą  systemów operacyjnych Microsoft Windows XP (x32/x64), Vista, 7, 8, Home Server, Server 2003, 2008 oraz 2012. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 17.2 MB.

Jak zdobyć za darmo KooRaRoo Media?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.