EaseUS Partition Master Professional Edition za darmo

Dodał: admin grudzień - 31 - 2012

Początek nowego roku to dobra okazja, żeby przeprowadzić małą akcję rozdawniczą. Zdanie to podziela najwyraźniej Firma CHENGDU Yiwo, która wspólnie z serwisem Softpedia przeprowadza kolejną akcję promocyjną swojego świetnego produktu do zarządzania i wykonywania operacji na dyskach i partycjach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master w wersji Professional Edition. Standardowa cena tego produktu wynosi niezmiennie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

EaseUS Partition Master Professional Edition jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych. Warto dodać, że EaseUS Partition Master Professional Edition potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem badsectorów.

Przypomnijmy o jakie ciekawe funkcje wzbogacił się EaseUS Partition Master Professional Edition wraz z wydaniem wersji 9. Producent chwali się, że bieżąca wersja pozwala na bezpieczne łączenie dwóch przyległych partycji, w pełni wspiera obsługę dysków dynamicznych pozwalając na wykonywanie na nich operacji zmiany rozmiaru, kopiowania, konwersji itd. Nowa wersja wzbogaciła się ponadto o opcję naprawy woluminów macierzy RAID-5 oraz czyszczenia nieużywanej przestrzeni dyskowej. Aplikacja może być teraz obsługiwana z linii komend – bez potrzeby uruchamiania całego programu.

EaseUS Partition Master Professional Edition do swojego działania potrzebuje systemu operacyjnego Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 (włącznie z SP1). Produkt oferowany w niniejszej promocji nie posiada środowiska WinPE. Tworzenie płyt ratunkowych odbywa się w oparciu o system Linux.

Jak zdobyć pełną wersję EaseUS Partition Master Professional Edition?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z umieszczonego tam odsyłacza by zainicjować pobieranie specjalnego, promocyjnego pliku instalacyjnego produktu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.