Paragon Partition Manager SE 11 za darmo

Dodał: admin marzec - 23 - 2012

Jeszcze przez kilka najbliższych godzin odwiedzający serwis z promocjami oprogramowania od DownloadCrew mogą zaopatrzyć się w narzędzie do partycjonowania dysków, od świetnie nam już znanej firmy Paragon Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Partition Manager Special Edition 11. Standardowa cena tego narzędzia wynosi 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 24 marca, do godz. 1:00 w nocy.

Paragon Partition Manager Special Edition 11 to specjalna kompilacja jednej z bardziej rozpoznawalnych aplikacji firmy Paragon, służącej do wykonywania operacji na partycjach. Znajdziemy tu więc tak podstawowe funkcje jak tworzenie, kopiowanie, formatowanie czy usuwanie partycji. Oczywiście na tym nie kończy się funkcjonalność programu. Producent narzędzia tak opisuje najciekawsze nowości i przydatne funkcje, które można znaleźć Paragon Partition Manager SE 11:

Nowe funkcje programu Paragon Partition Manager Special Edition 11

 • Automatyczne „wyrównanie” partycji podczas operacji partycjonowania lub kopiowania partycji, w celu optymalizacji wydajności dysku twardego
 • narzędzie Recovery Media Builder do tworzenia nośników ratunkowych;
 • Wsparcie dla AFD (Advanced Format Drive);
 • Wsparcie dla dysków o pojemności powyżej 2TB oraz dysków  bez 512-bajtowych sektorów;
 • obsługa USB 3.0 .

Najważniejsze funkcje programu Paragon Partition Manager Special Editon 11

 • podstawowe i zaawansowane operacje na partycjach. tworzenie, formatowanie, kasowanie, przywracanie, zmiana rozmiaru oraz łączenie partycji bez utraty danych, a także redystrybucja wolnej przestrzeni dyskowej.
 • funkcje kopiowania. Możliwość kopiowania całego dysku twardego bądź pojedynczej partycji. Program umożliwia nawet zmianę rozmiaru partycji podczas jej kopiowania
 • Zarządzanie procesem bootowania. Łatwe włączanie i wyłącznie boot managera oraz ustawianie środowiska multi-bootującego.
 • optymalizacja wydajności. Automatyczne „wyrównanie” partycji podczas operacji partycjonowania lub kopiowania partycji, w celu optymalizacji wydajności dysku twardego. Różne strategie defragmentacji systemu plików w zależności od trzech parametrów (daty pliku, wielkości pliku, położenia katalogu).
 • podstawowe funkcje tworzenia kopii zapasowych i ich przywracania. Możliwość tworzenia obrazów dysków i partycji bez potrzeby opuszczania systemu Windows dzięki wykorzystaniu technologii Paragon Hot Backup.

Paragon Partition Manager Special Edition 11 do poprawnej pracy wymaga komputera z procesorem klasy Intel Pentium taktowanego z częstotliwością co najmniej, 300MHz, przynajmniej 128 MB pamięci RAM (producent rekomenduje jednak 256 MB albo więcej), a także 250 MB wolnej przestrzeni dyskowej oraz zainstalowanego programu  Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej.

Jak zdobyć Paragon Partition Manager SE 11 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i przy użyciu przycisku Download pobrać specjalny plik instalacyjny programu.

Strona promocji


1 komentarz to “Paragon Partition Manager SE 11 za darmo”

 1. Emmekk pisze:

  Bdb program i już widzę komentarze,to ten Emmekk chory,wyluzuj.
  Internauci jeśli nie opisuję cech danego programu,to nie widzę sensu.
  Admin dał opis i to powinno wystarczyć.Jeśli to jest mało,to w Google poszukajcie.Program robi to co do niego należy.Bardzo zadowolony użytkownik.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.