Make Me 3D za darmo

Dodał: admin grudzień - 24 - 2012

makeme3d Ostatni dzień promocji w adwentowym kalendarzu serwisu PCWelt to szansa na zdobycie oprogramowania niemieckiej firmy Engelmann Software, służącego do przekształcania dwuwymiarowych klipów wideo do nowej trójwymiarowej postaci. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MakeMe3D. Cena tego produktu została ustalona na 35 euro. Produkt posiada interfejs w języku angielskim i niemieckim. Oferta ważna jedynie w dniu dzisiejszym!

MakeMe3D to ostatnie dziecko firmy Engelmann Software służące do automatycznej konwersji dwuwymiarowych plików wideo do postaci 3D. Filmy stworzone przy użyciu tego oprogramowania są kompatybilne z okularami Anaglyph 3D oraz sprzętem Stereoscopic 3D.

MakeMe3D jest banalnie prosty w obsłudze. Narzędzie to potrafi importować źródłowe pliki wideo we wszystkich najpopularniejszych formatach, takich jak np. Video-DVD, AVI, WMV, MP4, 3GP, MPG oraz TS. Z kolei efektem pracy programu mogą być klipy w formatach AVI, MPG, MP4 oraz WM. Co więcej, program ten został wyposażony w profile konwersji pozwalające na szybkie dopasowanie ustawień do przetwarzania dla konkretnego typu urządzenia, jak np. iPad, PlayStation PS3 czy Xbox 360.

Jeżeli chcemy za jednym zamachem konwertować wiele filmów, z pewnością ucieszy nas możliwość przetwarzania w trybie wsadowym. Engelmann Software chwali się, że MakeMe3D posiada autorski silnik konwertujący, biorący pod uwagę wiele czynników przy przetwarzaniu filmu i gwarantujący satysfakcjonujący efekt końcowy.

MakeMe3D do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27.8 MB.

Jak zdobyć MakeMe3D za darmo?

Wystarczy skorzystać z odnośnika poniżej, by pobrać paczkę ze specjalnym, promocyjnym instalatorem tego programu.

Paczka z programem

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.