Aunsoft Video Converter 2.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 24 - 2013

Dzisiejsza promocja w serwisie Glarysoft Giveway to szansa na zdobycie oprogramowania z bodaj najbardziej konkurencyjnej kategorii – narzędzi do konwersji plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aunsoft Video Converter w wersji 2.0.0.4206. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi. $35. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać do jutra – 25 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Tym razem na akcję rozdawniczą swojego produktu zdecydował się mało znany producent – firma Aunsoft, specjalizująca się w produkcji oprogramowania do konwersji i obróbki multimediów.

Aunsoft Video Converter 2.0 to narzędzie przeznaczone do szybkiej i łatwej konwersji plików wideo z zachowaniem jak najwyższej możliwej jakości obrazu i dźwięku. Wedle deklaracji autorów Aunsoft Video Converter 2.0.0.4206 poradzi sobie z konwersją standardowych plików wideo w najpopularniejszych formatach, jak i klipów wideo HD 1080p i 720p w formatach 1080p, 720p AVCHD/MOD/TOD.

Podobnie jak w innych tego typu produktach dostępnych na rynku, w Aunsoft Video Converter 2.0.0.4206 znajdziemy także możliwość dokonywania bezpośredniej konwersji do formatów czytelnych dla urządzeń przenośnych, takich jak np. iPad, iPod, iPhone 4,Nexus One, Xbox, Zune. Aplikacja została również wyposażona w proste narzędzia edycyjne, dzięki którym możemy m.in. dzielić, łączyć i przycinać klipy wideo.

Program Aunsoft Video Converter 2.0.0.4206 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP (w wersji z dodatkiem SP2 lub nowszym), Windows Vista, Windows 7, Windows 8.  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 45.3 MB.

Jak zdobyć Aunsoft Video Converter 2.0.0.4206 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.