GOTD: iPixSoft Flash Gallery Factory za darmo

Dodał: admin styczeń - 31 - 2013

Tym razem gościem promocji w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day jest firma iPixSoft Studia, która postanowiła uszczęśliwić użytkowników serwisu GOTD poprzez akcję marketingową dotyczącą produktu do tworzenia interaktywnych galerii zdjęć w technologii Flash. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iPixSoft Flash Gallery Factory. Skorzystanie z oferty pozwoli nam zaoszczędzić równowartość aż ok. $100. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta aktywna tylko do jutra – 1 lutego, do godz. 9:00 rano.

iPixSoft Flash Gallery Factory to oprogramowanie, które w zamyśle autorów ma pomóc nam w szybkim i łatwym tworzeniu interaktywnych galerii z wykorzystaniem technologii flash, za pomocą który zaprezentujemy nie tylko nasze ulubione fotografie, ale również pliki dźwiękowe czy klipy wideo.

iPixSoft Flash Gallery Factory został wyposażony w zestaw 9 wbudowanych szablonów galerii, dzięki czemu przygotowanie własnej galerii w najprostszym wariancie to kwestia zaledwie kilku chwil. Przeglądanie galerii mogą z kolei umilić dostępne w aplikacji różnorodne efekty przejść pomiędzy kolejnymi obiektami w liczbie aż 70 różnych efektów. Całą galerię możemy także przystroić jednym z ponad 150 clipartów. Gotowy projekt możemy zapisać jako SWF flash, plik Exe, wideo HTML 5 oraz jako zwykły klip wideo.

Program iPixSoft Flash Gallery Factory został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP ( z dodatkiem SP2 lub nowszym), 2000, 2003, Vista, 7. Wymagana jest obecność bibliotek DirectX w wersji 9.0c oraz Adobe Flash Player 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.1 MB.

Jak zdobyć iPixSoft Flash Gallery Factory za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.