GOTD: Photo to FlipBook za darmo

Dodał: admin lipiec - 15 - 2011

photo-to-flibook Dzisiaj coś dla osób lubiących dzielić się swoimi zdjęciami za pośrednictwem Internetu. Do wzięcia jest narzędzie, które przekonwertuje kolekcję zdjęć w interaktywny cyfrowy album oparty o technologię flash. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Photo to FlipBook. Produkt ten jest dostępny na stronie producenta w cenie 100$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 16 lipca, do godz. 9:00 rano.

Jeżeli szukacie narzędzia, dzięki któremu będziecie mogli prezentować własne zdjęcia za pośrednictwem sieci Internet w efektowny sposób to warto zainteresować się przedmiotem dzisiejszej promocji. Photo to FlipBook przekształci naszą kolekcję zdjęć w interaktywny album w formie aplikacji flash, pozwalający na przeglądanie zdjęć tak, jak gdyby znajdowały się one w tradycyjnym albumie.

Producent tego narzędzia chwali się, że Photo to FlipBook to świetny program pozwalający na przygotowanie atrakcyjnych cyfrowych galerii. Największym atutem tego narzędzia ma być prostota jego obsługi. Według zapewnień autorów z obsługą programu nie powinni mieć problemu nawet mniej zaawansowani użytkownicy, a przygotowanie gotowego do publikacji albumu ze zdjęciami to kwestia zaledwie 5 minut.

Do obsługi Photo to FlipBook nie jest konieczne posiadanie żadnej wiedzy na temat tworzenia aplikacji z użyciem technologii flash. Wystarczy tylko wybrać interesujące nas zdjęcia i zaimportować je do programu, a następnie zdefiniować szablon albumu. Aplikacja zajmie się całą resztą i wygeneruje gotowy do publikacji album.

Efektem pracy Photo to FlipBook mogą być pliki w formatach HTML, EXE, Zip. Program potrafi też wypalić gotowy album na płycie CD. Proces szybkiego tworzenia własnego albumu wspomaga wbudowany zestaw szablonów. Ci zaś, którzy nie lubią dzielić się własnymi fotografiami z całym światem lecz tylko z wybranymi osobami powinni być zadowoleni z opcji zabezpieczania albumów hasłem.

Photo to FlipBook został przygotowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.3 MB.

Jak zdobyć Photo to FlipBook za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.