W dzisiejszej promocji serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day czeka na nas oprogramowanie przygotowane przez firmę ThunderSoft Co., dzięki któremu w prosty sposób przygotujemy internetowe galerie obrazów w technologii Flash. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ThunderSoft Flash Gallery Creator w wersji 1.0. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 100$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji jak zwykle można skorzystać tylko do jutra – 9 maja, do godz. 9:00 rano.

ThunderSoft Flash Gallery Creator 1.0 to według opisu dostępnego na stronie producenta, proste w użyciu narzędzie pozwalające na tworzenie internetowych galerii obrazów i zdjęć z wykorzystaniem technologii flesh, które z powodzeniem sprawdzi się nie tylko przy tworzeniu amatorskich galerii, ale również profesjonalnie wyglądających prezentacji do zastosowań biznesowych.

W zestawie z ThunderSoft Flash Gallery Creator 1.0 znajdziemy zestaw przygotowanych przez producenta profesjonalnych szablonów galerii oraz ponad 70 efektów przejść między poszczególnymi obrazami. Gotową galerię możemy zapisać w postaci pliku SWF i osadzić go na stronie internetowej, bądź też uwiecznić w postaci pliku wykonalnego, wygaszacza ekranu oraz pliku wideo. Według zapewnień firmy ThunderSoft aplikacja ta umożliwia tworzenie profesjonalnie wyglądających galerii bez konieczności znajomości języka HTML oraz Flash.

Program ThunderSoft Flash Gallery Creator 1.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w  systemy operacyjne Microsoft Windows  2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego to 13.5 MB.

Jak zdobyć ThunderSoft Flash Gallery Creator 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.