Kvisoft Flash Video Gallery 1.5.6 za darmo

Dodał: admin styczeń - 2 - 2013

W serwisie z promocjami oprogramowania Glarysoft Giveaway znajdziemy dziś ofertę przygotowaną wspólnie z firmą Kvisoft Co. Ltd. Dzięki niej możemy zaopatrzyć się w produkt przeznaczony do budowania galerii zdjęć i filmów w oparciu o technologię Flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kvisoft Flash Video Gallery w wersji 1.5.6. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 3 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Kvisoft Flash Video Gallery 1.5.6 to oprogramowanie przeznaczone do błyskawicznego tworzenia cieszących oko i profesjonalnie wyglądających galerii 3D zdjęć oraz klipów wideo, z wykorzystaniem technologii flash. Jak chwali się producent, wystarczy tylko kilka prostych kroków by szybko przygotować profesjonalne galerie zdjęć bądź filmów, a także trójwymiarowe pokazy slajdów.

Efektem naszej pracy z programem Kvisoft Flash Video Gallery 1.5.6 są interaktywne obiekty działające w oparciu o technologię Flash. Co ciekawe, do stworzenia własnej galerii nie jest wymagana jakakolwiek znajomość tej technologii – aplikacja sama zajmuje się wszystkimi kwestiami technicznymi.

Kvisoft Flash Video Gallery 1.5.6 oddaje do naszej dyspozycji 25 profesjonalnie wyglądających szablonów galerii. Aplikacja daje również możliwość dodania indywidualnej ścieżki dźwiękowej. Gotowy projekt możemy zapisać zarówno w formie pliku SWF, gotowego projektu HTML jak i samodzielnego pliku wykonywalnego EXE.

Program Kvisoft Flash Video Gallery 1.5.6 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft  Windows 7 /8 /2000 /XP /Vista. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 15.3 MB.

Jak zdobyć Kvisoft Flash Video Gallery 1.5.6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.