1-abc.net Backup 5.00 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2013

abc-backup 1-abc.net Backup 5.00 to bardzo proste w użyciu narzędzie, zawierające wszelkie niezbędne elementy pozwalające na szybkie i bezbolesne przygotowanie kopii zapasowej naszych najważniejszych danych, jak np. dokumenty, zdjęcia czy pliki wideo. bez potrzeby wgłębiania się w zaawansowane funkcje obecne w profesjonalnym oprogramowania do backupu, które mogą przytłoczyć przeciętnego użytkownika i niepotrzebnie obciążać system czy pożerać cenne zasoby systemowe, widocznie spowalniając pracę całego komputera.

1-abc.net Backup 5.00 umożliwia wybieranie wielu plików i folderów, które mają stanowić bazę do wykonania kopii zapasowej. Dodatkowo aplikacja pozwala na tworzenie harmonogramu, na podstawie którego narzędzie będzie wykonywać automatyczne kopie zapasowe w zdefiniowanych przez nas odstępach czasu.

1-abc.net Backup 5

1-abc.net Backup 5: główne okno programu

1-abc.net Backup 5.00 oferuje możliwość wykonywania kopii zapasowych w dwóch trybach: pełnej kopii zapasowej oraz kopii przyrostowej, która jest zdecydowanie szybsza niż pełen backup. Producent chwali się, także możliwością automatycznego startu programu wraz z systemem Windows, dzięki czemu produkt sam zajmie się wszystkimi czynnościami, nie zaprzątając nam głowy.

Program 1-abc.net Backup 5.00 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.54 MB. Standardowa cena produktu poza promocją to $24.99. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim angielskim.

Strona promocji

 Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.


5 komentarzy to “1-abc.net Backup 5.00 za darmo”

 1. jawdar pisze:

  NIE WIDZĘ TAM JĘZYKA POLSKIEGO !!!!
  Może jakiś link do PL.

 2. admin pisze:

  Wzmianka o dostępności polskiej wersji językowej widnieje bezpośrednio na stronie producenta, więc powinna być ona wbudowana już bezpośrednio w aplikację.

 3. jawdar pisze:

  Wiem o tym, ale niestety nie jest wbudowana.Może ktoś znajdzie rozwiązanie tego problemu.Z góry dzięki.

  Pozdrawiam

 4. admin pisze:

  Skontaktowałem się z producentem programu i otrzymałem wiadomość, że w opisie programu nastąpiła pomyłka, więc produkt ten nie posiada interfejsu w polskiej wersji językowej.

 5. jawdar pisze:

  Dziękuję za odpowiedź?
  pozdrawiam

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.