WinPDFEditor dziś za darmo

Dodał: admin kwiecień - 10 - 2013

windpdf-editor Win PDF Editor to oprogramowanie przeznaczone dla systemów Windows, stworzone z myślą o użytkownikach chcących edytować dokumenty w formacie PDF. WinPDFEditor umożliwia modyfikację i edycję plików PDF poprzez dodawanie tekstu, wstawianie zdjęć i obrazków, usuwanie niepotrzebnych elementów, rysowanie linii oraz obracanie poszczególnych stron dokumentu.

Z pomocą programu WinPDFEditor mamy możliwość dowolnego dodawania tekstów do pliku PDF z możliwością indywidualnego dopasowywania kroju czcionki, jej rozmiaru oraz koloru, a także przenoszenia tekstu w dowolne miejsce w dokumencie. W przypadku elementów graficznych w postaci obrazków czy zdjęć, również mamy możliwość zmiany ich rozmiaru oraz przenoszenia w dowolne miejsce już bezpośrednio z poziomu programu.

WinPDFEditor

WinPDFEditor: Edycja pliku PDF

Jeżeli natomiast plik zawiera jakieś niepotrzebne elementy w postaci tekstu lub obiektów graficznych, wystarczy skorzystać z narzędzia usuwania, by w prosty sposób pozbyć się niechcianych obiektów. W przeciwieństwie do czytników dokumentów PDF, aplikacja WinPDFEditor pozwala zachowywać wprowadzane zmiany i zapisywać wyedytowany plik PDF.

Program WinPDFEditor został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7/ 8, (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 33.8 MB. Standardowa cena produktu poza promocją to $39.95.

Strona promocji

 Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.


1 komentarz to “WinPDFEditor dziś za darmo”

  1. MK pisze:

    Miałem przyjemność testować ów soft, całkiem dobry, niestety do produktu Adobe jeszcze daleka droga, ale dla amatorskich obróbek dokumentów PDF program w sam raz.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.