Paragon Disk Wiper 10 SE za darmo

Dodał: admin luty - 8 - 2010

paragon-disk-wiper Ostatnio na naszej stronie gościły dwie promocje, których przedmiotem były produkty firmy Paragon – Hard Disk Manager oraz Backup & Recovery. Tym razem wszyscy miłośnicy oprogramowania pochodzącego od tego producenta będą mogli powiększyć kolekcję swoich programów o kolejną aplikacją w pełnej wersji i zupełnie za darmo. Przedmiotem dzisiejszej promocji jest Paragon Disk Wiper 10 Special Edition. Oferta jest ważna do 19 lutego 2010r. Wartość programu to co najmniej 30$.

Paragon Disk Wiper 10 Special Edition to program służący do definitywnego usuwania danych z dysku twardego, tak by nie dało się ich już później odtworzyć. Aplikacje tego typu są szczególnie polecane wszystkim, którzy zamierzają pozbyć się starego dysku, np. poprzez sprzedaż na aukcji internetowej. Wszak nie raz mieliśmy okazję przeczytać i usłyszeć jak ciekawe dane poprzedniego właściciela możemy znaleźć na używanym dysku twardym.

Producent programu zapewnia o łatwości obsługi swojego programu a jednocześnie o jego wysokiej skuteczności. Wśród najważniejszych atutów programów wymienia:

  • możliwość czyszczenia zarówno partycji jak i całych dysków twardych
  • funkcje czyszczenia wolnej przestrzeni dyskowej z resztek wcześniej usuniętych plików
  • zgodność z amerykańskimi, brytyjskimi oraz niemieckimi standardami bezpieczeństwa stosowanych w komputerach rządowych i wojskowych
  • rozbudowany moduł zarządzania partycjami
  • bezpieczeństwo w trakcie wykonywania operacji

Wymienione cechy dotyczą tańszej i mniej rozbudowanej wersji programu – Paragon Disk Wiper Personal. Niestety nie wiem jak wygląda funkcjonalność aplikacji w wersji Special Edition, ale prawdopodobnie jest to coś pomiędzy wersją Personal a Professional lub np. wersja Personal pozbawiona pomocy technicznej albo jakiejś innej mało przydatnej opcji ;)

Jak zdobyć pełną wersję Paragon Disk Wiper 10 SE?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny.

http://www.paragon-software.com/registration/dw10pers.html (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać za pomocą poniższego odnośnika.

http://www.vnudownloads.co.uk/paragon_diskwiper.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.