GOTD: Magnifying Glass Pro 1.8

Dodał: admin sierpień - 10 - 2010

magnifying-glass-pro W dzisiejszej odsłonie serwisu giveawayoftheday.com do zgarnięcia jest bardzo ciekawe narzędzie. Mowa tu o programie Magnifying Glass Pro 1.8. Jest to aplikacja o funkcjonalności wirtualnej lupy i pozwalająca na powiększenie dowolnego fragmentu ekranu. Na stronie GOTD możemy znaleźć zupełnie legalną i darmową pełną wersję tego programu. Jak zwykle należy się spieszyć, bo promocja jest ograniczona w czasie i potrwa tylko do jutra, 11 sierpnia 2010 r. do godz. 9:00 rano. Cena programu poza promocją to 25$. Aplikacja w angielskiej wersji językowej.

Magnifying Glass Pro przyda się przede wszystkim osobom mającym problemy ze wzrokiem, dla których standardowa czcionka systemu czy stron internetowych jest po prostu za mała, a przez to korzystanie z komputera jest znacznie utrudnione. Ponadto program jest wyposażony w funkcjonalność wskaźnika ekranowego wraz z obsługą filtrów i efektów graficznych. Program może być więc z powodzeniem używany przy okazji wszelkiego rodzaju prezentacji na dużych ekranach.

Jak zdobyć Artensoft Photo Mosaic Wizard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/magnifyingglasspro/ (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.