GOTD: Aston Menu za darmo

Dodał: admin listopad - 14 - 2010

aston-menu Niedzielna promocja na GOTD to szansa na zdobycie oprogramowania, które z jednej strony pozwoli upiększyć nasz system, a z drugiej pozwoli na bardziej efektywne korzystanie z menu start. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aston Menu 2.0.3. Producent wycenił swoje dzieło na 20$ i w takiej cenie oferowane jest ono poza niniejszą promocją. Narzędzie posiada interfejs w języku angielskim. Niezmiennie promocja potrwa tylko do jutra, do godz. 9:00.

Czasami spotykam ludzi, którzy mnóstwo swojego wolnego czasu poświęcają na dopieszczanie i tuningowanie swojego systemu operacyjnego. Trzeba przyznać, że czasem owe zmiany są imponujące pod względem wizualnym. Oddzielną kwestią jest sprawa zużycia pamięci operacyjnej przez te wszystkie wodotryski ;)

Właśnie tego typu narzędziem jest Aston Menu. Jest to program, który pozwala wymienić standardowe, proste menu start w rozbudowane centrum dowodzenia zawierające wszystkie potrzebne funkcje w jednym miejscu oraz wyposażone w dodatkowe gadżety jak zegar, kalendarz, szybki dostęp do kosza systemowego i dysków twardych, prognoza pogody, czytnik RSS i wiele innych. Aston Menu pozwala również na wybranie jednej spośród wielu skórek, która zadziwi Twoich znajomych ;)

Jak zdobyć Aston Menu za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16856 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.