Wyniki konkursu TuneUp Utilities i nagrody pocieszenia

Dodał: admin wrzesień - 13 - 2010

Dobiegł końca konkurs, w którym nagrodami były 2 licencje na TuneUp Utilities 2010.Czas więc na oficjalne ogłoszenie wyników. Poniżej znajdziecie listę wygranych oraz małą niespodziankę dla tych, którym nie dopisało szczęście. Czytelnik podpisujący się nickiem Freeghost (dzięki za czujność ;) podesłał mi link do ciągle działającej promocji, w której całkowicie bezpłatnie można zdobyć licencje uprawniające do korzystania z TuneUp Utilities 2009. Możecie więc potraktować tą promocję jako nagrodę pocieszenia ;) Jeszcze na wstępie dziękuje wszystkim za udział w konkursie oraz interesujące i rozbudowane komentarze. Mam nadzieję, że Wasze doświadczenia z tym programem będą wskazówką dla innych internautów szukających opinii o TuneUp Utilities.

Szczęśliwcami, których wskazał algorytm random.org okazali się czytelnicy:

 1. kamilia03
 2. inominatus

Gratuluję wygranej! Nagrody zostaną niebawem przesłane na wasze skrzynki e-mail.

Tak jak wspominałem na wstępie dla pozostałych czytelników przedstawiam promocję pozwalającą na uzyskanie kluczy licencyjnych dla TuneUp Utilities 2009. Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail.

http://www.tuneup.de/promo/cdaverlagtuu09 (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny polskiej wersji programu możecie pobrać np. korzystając poniższego odnośnika:

http://download.tuneup.de/files/aid/AVR012/TU2009TrialPL_tu2009aid212pl.exe (skopiuj i wklej)


6 komentarzy to “Wyniki konkursu TuneUp Utilities i nagrody pocieszenia”

 1. Ptoku pisze:

  Witam :)
  Farciarzom gratuluję :) Pewnie ta niespodzianka umili im dzień :)
  …i mam pytanie. Czy TuneUp Utilities 2009 działa też na systemie Windows 7 32 bit? Spotkałem się z taką wypowiedzią, że niby nie działa, lecz nie był to ktoś wiarygodny i chciał bym się upewnić. Może ktoś z was próbował instalować i wie?
  elo..

 2. Inominatus pisze:

  Serdecznie Panu/Państwu dziekuję ,to moja pierwsza wygrana tym bardziej się cieszę.Odwiedzam Wasz blog niemal codziennie i dzięki temu zgromadziłem masę naprawdę wspaniałych programów,a ten obecny będzie klejnotem w koronie,jeszcze raz BARDZO dziekuję i pozdrawiam

 3. admin pisze:

  @Ptoku
  Niestety nie sprawdzałem działania TuneUp Utilities 2009 na żadnej maszynie z Windows 7. Z informacji znalezionych na stronie producenta wynika, że siódemka nie jest wspierana – http://www.tuneup.pl/support/?article=75422f9d84c64230915b39dfffe224a9
  Możesz jeszcze spróbować uruchomić program w trybie zgodności z którąś ze starszych wersji Microsoft Windows. Z drugiej strony używanie programu na systemie, który nie jest wspierany przez producenta rodzi ryzyko niewłaściwego działania aplikacji, które może skutkować np. uszkodzeniem systemu.

 4. Ptoku pisze:

  Dzięki za szczegółową odpowiedź. Póki co zostaję jeszcze na poczciwym XP do czasu gdy nie zrobią i nie wydadzą service packa. Po testuję sobie trochę do tego czasu wersję 2009 a później trzeba będzie się rozstać lub dokonać zakupu nowszej wersji :)
  Dzięki za info, pozdr.

 5. FreeGhost pisze:

  Wygrać 13-go to prawdziwy sukces! :)
  Szczerze gratuluję zwycięzcom!

  Pozdrawiam!

 6. Kamilia03 pisze:

  Dziękuję Daniel,YOU ARE A GREAT!!!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.