GOTD: Sothink Flash Menu za darmo

Dodał: admin listopad - 17 - 2010

sothink-flash-menu Prowadzicie własną stronę www i chcecie ją wzbogacić o ciekawe elementy graficzne? A może dopiero macie zamiar stworzyć własną witrynę i szukacie odpowiednich narzędzi? Dzięki dzisiejszej promocji szybko przygotujemy menu strony w technologii Flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Sothink Flash Menu 1.0. Produkt ten został wyceniony przez autora na 49$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle jest aktualna tylko do jutra do godz. 9:00.

Sothink Flash Menu to prosty w obsłudze kreator pozwalający na stworzenie stylowych rozwijanych menu na stronę www w technologii Flash przy użyciu zaledwie kilku kliknięć myszką. Razem z programem otrzymujemy bazę 46 wbudowanych szablonów, 50 efektów graficznych, 35 predefiniowanych stylów oraz bazę elementów graficznych podzielonych na 4 kategorie.

Producent aplikacji chwali się, że Sothink Flash Menu to świetne narzędzie do tworzenie elementów we Flashu bez potrzeby znajomości zarówno tej technologii jak i języka ActionScript. Narzędzie działa w trybie WYSWIG, co oznacza, że projekt tworzony na ekranie jest wiernym odzwierciedleniem tego, co widzieć będziemy na stronie internetowej po opublikowaniu dzieła.

Jak zdobyć Sothink Flash Menu za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=17021 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Sothink Flash Menu za darmo”

 1. JS pisze:

  Please note that the software you download and install
  during the Giveaway period comes with the following important limitations:
  1) No free technical support
  2) No free upgrades to future versions
  3) Strictly non-commercial usage

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.