O&O DiskStat 2 Professional za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2010

diskstat Doczekaliśmy się kolejnej promocji oprogramowania firmy O&O. Tym razem producent ten postanowił udostępnić licencje do narzędzia statystycznego służącego do analizy dysku twardego pod kątem jego zajętości poprzez poszczególne typy danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji O&O DiskStat 2 Professional Edition. Standardowa cena tego narzędzia poza promocją to 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

O&O Diskstat Professional jest narzędziem, wspomagającym nas w zapanowaniu nad danymi gromadzonymi na dyskach twardych. Aplikacja dogłębnie analizuje zawartość dysku twardego, pozwalając na szybkie zlokalizowanie plików i folderów pożerających najwięcej przestrzeni dyskowej. Wyniki pracy O&O Diskstat Professional możemy oglądać  w postaci przejrzystych wykresów ułatwiających szybką interpretację zgromadzonych danych. Jako duży atut swojego programu autorzy podają interfejs zbliżony do tego znanego z systemowego eksploatatora.

Trzeba przyznać, że choć aplikacja ta posiada miły dla oka interfejs i prezentuje informacje o zajętej przestrzeni w prosty i przejrzysty sposób, to jest to program będący raczej fajnym gadżetem czy dodatkiem do systemu, niż narzędziem na które warto wydać kilkadziesiąt euro ;)

Jak zdobyć O&O DiskStat 2 Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail.

http://www.oo-software.com/home/en/special/freeoodiskstat2/index.html (skopiuj i wklej)

Po poprawnej rejestracji otrzymamy wiadomość z kluczem licencyjnym oraz linkiem do pobrania instalatora.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.