O&O DriveLed za darmo!

Dodał: admin marzec - 3 - 2010

drive-led Po promocji dotyczącej znakomitego programu służącego do defragmentacji dysków – O&O Total Defrag Professional, czas na kolejną promocję pochodzącą od tego samego producenta oprogramowania. Tym razem przedmiotem promocji będzie całkowicie legalna pełna wersją programu O&O DriveLed. Oczywiście oferta ta pozwala na nabycie legalnej licencji całkowicie za darmo. Wartość programu to 30 euro.

O&O DriveLed to narzędzie służące do monitorowania i analizy pracy dysku twardego. Celem tych działań ma być wcześniejsze poinformowanie użytkownika o zbliżającej się awarii, a co za tym idzie umożliwienie dokonania kopii ważnych plików przechowywanych na dysku, nim będzie na to za późno. Narzędzie to z pewnością zainteresuje posiadaczy laptopów, których dyski ze względu na dużą mobilność tego rodzaju komputerów są dużo bardziej narażone na awarie niż dyski komputerów stacjonarnych.

Korzystając z O&O DriveLed dowiemy się m.in jaki jest aktualny poziom zapisu i odczytu danych, jaka jest temperatura dysku oraz szacowany poziom jego zużycia. Program w swojej pracy wykorzystuje również sygnały wysyłane przez system S.M.A.R.T.

Aplikacja ta może ucieszyć mniej zaawansowanych użytkowników komputera, ale Ci bardziej biegli będą mieli powody do narzekania. Przeglądając opinie dotyczące tego programu na różnych stronach internetowych można znaleźć wiele opinii, że O&O DriveLed nie jest wart wydawania takiej sumy pieniędzy na jaką został wyceniony. Internauci wskazują bowiem, że wiele zupełnie darmowych programów posiada dużo więcej możliwości i diagnozuję dysk twardy dużo bardziej dogłębnie niż robi to ten program.

Jak zdobyć pełną wersję O&O DriveLed?

Wystarczy wejść na stronę promocji i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie przesłany klucz licencyjny.

http://www.oo-software.com/home/en/special/driveled/ (skopiuj i wklej)

Następnie pobieramy plik instalacyjny programu.

Wersja 32-bitowa:
http://dl.filekicker.com/send/file/227394-7I66/OODriveLED3Enu.exe
(skopiuj i wklej)

Wersja 64-bitowa:
http://dl.filekicker.com/send/file/227408-4Z33/OODriveLED364Enu.exe
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.