Ocster Backup Pro 5 ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 30 - 2010

ocster-backup-pro-5 Młody jeszcze serwis rozdawniczy BrotherGiveaway serwuje nam dzisiaj narzędzie do szybkiego i łatwego wykonywania regularnych kopii zapasowych ważnych danych. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ocster Backup Pro 5. Nie jest to niestety najnowsza wersja aplikacji, gdyż na stronie producenta znajdziemy już produkt oznaczony numerem 6. Standardowa cena tego produktu to 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta jest ograniczona w czasie i będzie aktywna do 1 stycznia do godz. 7:00.

To już kolejna w ostatnim czasie promocja oprogramowania tej niemieckiej firmy, można więc domyślać się, że producent aktywnie walczy o swoje miejsce na rynku tego typu aplikacji. Szkoda tylko, że firma Ocster nie chce pochwalić się przed potencjalnymi użytkownikami najnowszą wersją swojego narzędzia, a rozdaje najczęściej starsze generacje produktu.

Ocster Backup Pro 5 to narzędzie służące do łatwego i szybkiego wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 5 kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

Ocster Backup Pro 5 został wzbogacony w stosunku do poprzedniej wersji o funkcję „Versioning” pozwalającą na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje i umożliwiający dostęp do owych wersji w każdym czasie. Poza tym program został wyposażony w funkcję automatycznej pauzy, w przypadku gdy będziemy chcieli wykorzystać moc obliczeniową komputera do innych zadań.

Należy również wspomnieć, że oprócz backupu plików i folderów Ocster Backup Pro 5 pozwala również na archiwizację e-maili i kalendarzy z programu Microsoft Outlook. Narzędzie to pozwala na zapis kopii zapasowych zarówno na dysku lokalnym, na nośnikach wymiennych jak i na dyskach sieciowych.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 5 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji plik instalacyjny programu.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.