Ocster Backup Pro 6 za darmo

Dodał: admin grudzień - 13 - 2010

ocster-backup-pro-6 Nowy tydzień zaczynamy od kolejnej ciekawej promocji z adwentowego kalendarza niemieckiego Chipa. Dzisiejsza promocja pozwala zdobyć oprogramowanie od znanej już na blogu i dosyć mocno promującej się niemieckiej firmy Ocster, producenta oprogramowania do backupu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Ocster Backup Pro 6. Standardowa cena tego narzędzia to 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Trzeba przyznać, że to kolejna promocja, w której serwis Chip.de się naprawdę postarał i oferuje nam flagowy produkt firmy Ocster w najnowszej możliwej wersji. Zazwyczaj w podobnych promocjach mieliśmy szansę zdobyć wersję o „oczko” niższe. Tym bardziej cieszy więc fakt, że tym razem możemy wypróbować najnowszą odsłonę tego narzędzia.

Ocster Backup Pro 6 to narzędzie służące do łatwego i szybkiego wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 6kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

Szóstka posiada już oczywiście zaimplementowaną po raz pierwszy w poprzedniej wersji produktu funkcję „Versioning” pozwalającą na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje i umożliwiający dostęp do owych wersji w każdym czasie. Poza tym program został wyposażony w funkcję automatycznej pauzy, w przypadku gdy będziemy chcieli wykorzystać moc obliczeniową komputera do innych zadań.

Ocster Backup Pro to narzędzie o coraz większych możliwościach. Wersja oznaczona numerem 6 została wzbogacona m.in o:

  • jeszcze szybszy mechanizm działania (wg obietnic producenta do 600% szybciej niż poprzednie wersje),
  • możliwość wykonywania kopii 1:1 (mirroring),
  • możliwość archiwizacji zakładek z Internet Explorera, także zakładek, ustawień i dodatków w Mozilli Firefox
  • archiwizację e-maili, kalendarzy i ustawień programu Mozilla Thunderbird
  • backup kontaktów Windows
  • nowe reguły wykonywania kopii zapasowych.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę kalendarza adwentowego i kliknąć przycisk Zum Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.