Ocster Backup Pro 5 za darmo!

Dodał: admin październik - 10 - 2010

ocster-backup-pro-5 Myślę, że marka Ocster Backup jest już trochę znana czytelnikom TechnetBloga, ponieważ produkty tej firmy kilkakrotnie pojawiały się na blogu. Zaledwie kilka dni temu mieliśmy szansę zgarnięcia w 24-godzinnej promocji produktu Ocster przeznaczonego dla małych i średnich firm. Dziś natomiast czas na oprogramowanie z linii Pro. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Ocster Packup Pro 5. Program został wyceniony przez producenta na 4o euro.

Ocster Backup Pro 5 to najnowsza odsłona oprogramowania służącego do wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 5 kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

Ocster Backup Pro 5 został wzbogacony w stosunku do poprzedniej wersji o funkcję “Versioning” pozwalającą na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje i umożliwiający dostęp do owych wersji w każdym czasie. Poza tym program został wyposażony w funkcję automatycznej pauzy, w przypadku gdy będziemy chcieli wykorzystać moc obliczeniową komputera do innych zadań.

Należy również wspomnieć, że oprócz backupu plików i folderów Ocster Backup Pro 5 pozwala również na archiwizację e-maili i kalendarzy z programu Microsoft Outlook. Narzędzie to pozwala na zapis kopii zapasowych zarówno na dysku lokalnym, na nośnikach wymiennych jak i na dyskach sieciowych.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć odnośnik na dole strony.

http://www.ocster.com/smskostenlos-ocster-backup-pro-5/de (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Ocster Backup Pro 5 za darmo!”

  1. Jakub pisze:

    program pozwala backupować tylko katalogi czy książke adresową

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.