GOTD: Ocster Backup Pro 5 za darmo

Dodał: admin listopad - 29 - 2010

ocster-backup-pro-5 Nowy tydzień zaczynamy od kolejnej promocji GOTD, w której tym razem do wzięcia jest oprogramowanie służącego do tworzenia kopii zapasowych, a pochodzące od niemieckiej firmy Ocster. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ocster Backup Pro 5. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 40$ Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Firma Ocster najwyraźniej lubi taki sposób promocji własnych produktów, nie jest to bowiem pierwsza okazja na zdobycie pełnej wersji tego produktu za darmo. Przedmiotem niniejszej oferty jest jednak nieco starsza – w porównaniu do obecnie dostępnej w sprzedaży wersji z numerem 6 – wersja programu.

Ocster Backup Pro 5 to narzędzie służące do łatwego i szybkiego wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 5 kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

Ocster Backup Pro 5 został wzbogacony w stosunku do poprzedniej wersji o funkcję „Versioning” pozwalającą na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje i umożliwiający dostęp do owych wersji w każdym czasie. Poza tym program został wyposażony w funkcję automatycznej pauzy, w przypadku gdy będziemy chcieli wykorzystać moc obliczeniową komputera do innych zadań.

Należy również wspomnieć, że oprócz backupu plików i folderów Ocster Backup Pro 5 pozwala również na archiwizację e-maili i kalendarzy z programu Microsoft Outlook. Narzędzie to pozwala na zapis kopii zapasowych zarówno na dysku lokalnym, na nośnikach wymiennych jak i na dyskach sieciowych.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=17190 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Ocster Backup Pro 5 za darmo”

  1. Jakub pisze:

    Promocja na Ocster’a 5 na stronie producenta nadal działa :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.