Steganos Safe 11 za darmo

Dodał: admin grudzień - 13 - 2010

steganos-safe-11 Niemiecki PC Welt proponuje nam dzisiaj w swoim kalendarzu adwentowym oprogramowanie uznanego niemieckiego producenta programów do ochrony prywatności – firmy Steganos. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Steganos Safe 11. Produkt ten w wersji o oczko wyższej jest wyceniany przez producenta na 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

Niestety w tym przypadku nie mamy do czynienia z ofertą produktu w najnowszej wersji oferowanej aktualnie przez producenta, a z wersją o jeden numer niższą. Z drugiej strony nie można też powiedzieć, że jest to przedpotopowa wersja tej aplikacji, więc powinna się sprawdzić na komputerach zainteresowanych nią użytkowników ;)

Steganos Safe 11, to narzędziem pomagającym w bezpiecznym przechowywaniu poufnych danych na dysku twardym komputera. Program ten tworzy wirtualny sejf, w którym możemy przechowywać ważne pliki bez obaw, że dostaną się w niepowołane ręce.

Steganos Safe 11 pozwala na tworzenie wirtualnego sejfu o pojemności do 1TB, szyfrowanego 256-bitowym algorytmem AES. Jeżeli nie mamy ochoty na zapamiętywanie długich haseł, program oferuje nam również zabezpieczenie w postaci zaznaczania w odpowiedniej kolejności sekwencji obrazków z wyświetlonej przez program tablicy. Mamy również możliwość utworzenia sejfu na przenośnych nośnikach danych jak pendrive czy karta pamięci.

Aplikacja ta została wyposażona również w moduł pozwalający na bezpieczne i bezpowrotne niszczenie niepotrzebnych nam już plików, a także w moduł keyloggera zapobiegający przechwyceniu hasła do sejfu przez złośliwe oprogramowanie.

Jak zdobyć Steganos Safe 11 za darmo?

Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Strona z formularzem

Następnie pobieramy plik instalacyjny programu

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.