GOTD: Secure My Files za darmo

Dodał: admin czerwiec - 30 - 2011

secure-my-files W ostatni dzień czerwca w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas promocja przygotowana wspólnie z firmą SecuSample i pozwalająca na wzbogacenie kolekcji programów o aplikację do bezpiecznego przechowywania plików. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Secure My Files. Produkt ten jest obecnie oferowany w cenie 5$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 1 lipca, do godz. 9:00 rano.

Secure My Files jest narzędziem, pozwalającym na szybkie i łatwe zabezpieczenie prywatnych plików przed wścibskim okiem innych użytkowników, a także kradzieżą czy nieuprawnionym wykorzystaniem. Filozofia pracy programu jest bardzo prosta: Secure My Files tworzy specjalne wirtualne kontenery, w których możemy przechowywać wybrane przez nas dane.

Oczywiście jak każdy tego typu program, również Secure My Files pozwala na zabezpieczanie wirtualnych kontenerów hasłem i szyfrowanie całej ich zawartości. Dzięki temu mamy pewność, że dane będą bezpieczne. Ponadto aplikacja ta daje możliwość ustawiania uprawnień dla konkretnych plików i folderów czy zabronienia dostępu do określonych danych. Producent chwali się również, iż produkt ten posiada bardzo czytelny i prosty w obsłudze interfejs, dzięki czemu praca z programem nie powinna sprawić nikomu większych trudności.

Secure My Files został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.72 MB.

Jak zdobyć Secure My Files za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.