Ocster Backup Pro 5 za darmo

Dodał: admin styczeń - 15 - 2011

ocster-backup-pro-5 W grudniu mieliśmy kilka promocji pozwalających na zdobycie oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych firmy Ocster. Czas na pierwszą w nowym roku ofertę dającą możliwość nabycia legalnej i darmowej pełnej wersji programu Ocster Backup Pro 5. Jest to wersja o jeden niższa od najnowszej wersji oznaczonej numerem 6. Oferta ta została przygotowana dla czytelników niemieckojęzycznego serwisu WinLoad. Standardowa cena tego produktu to 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

Tak jak wspomniałem na wstępie, TechnetBlog już kilkakrotnie informował na temat promocji dotyczących tego programu. Większość czytelników powinna zatem już doskonale wiedzieć, czego spodziewać się po tym produkcie. Dla tych, którzy jeszcze nie znają Ocster Backup Pro 5, poniżej krótki opis tej aplikacji. Jeżeli ktoś z Was zdecydował się na instalację programu i jego używanie, zachęcam do podzielenia się swoją opinią w komentarzach pod wpisem.

Ocster Backup Pro 5 to narzędzie służące do łatwego i szybkiego wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 5 kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

Ocster Backup Pro 5 został wzbogacony w stosunku do poprzedniej wersji o funkcję „Versioning” pozwalającą na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje i umożliwiający dostęp do owych wersji w każdym czasie. Poza tym program został wyposażony w funkcję automatycznej pauzy, w przypadku gdy będziemy chcieli wykorzystać moc obliczeniową komputera do innych zadań.

Należy również wspomnieć, że oprócz backupu plików i folderów Ocster Backup Pro 5 pozwala również na archiwizację e-maili i kalendarzy z programu Microsoft Outlook. Narzędzie to pozwala na zapis kopii zapasowych zarówno na dysku lokalnym, na nośnikach wymiennych jak i na dyskach sieciowych.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć link Download der kostenlosen Vollversion, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.