wonderfox-blackberry-video-conv-factory-pro Czas na kolejną już dzisiaj promocję oprogramowania do konwersji. Tym razem za sprawą serwisu rozdawniczego Brother Giveaway mamy szansę zdobyć narzędzie firmy WonderFox do konwersji filmów na telefony BlackBerry. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BlackBerry Video Converter Factory Pro w wersji 3.  Standardowa cena tego produktu została ustalona przez producenta na 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty nie ma wiele: będzie ona aktywna jedynie do 12 maja do godz. 7:00 rano.

Firma WonderFox tworząca oprogramowanie do konwersji materiału wideo i audio do różnorakich postaci, specjalizuje się najwyraźniej w tworzeniu narzędzi dedykowanych do tworzenia filmów na poszczególne grupy urządzeń przenośnych i telefonów. Po promocji oprogramowania skierowanego do użytkowników telefonów Nokia, czas na BlackBerry Video Converter Factory Pro 3, który ucieszy posiadaczy telefonów BlackBerry.

Jak już sama nazwa produktu wskazuje, BlackBerry Video Converter Factory Pro 3 pomoże nam przekonwertować standardowe pliki wideo do postaci dającej się odtwarzać na telefonach marki BlackBerry. Lista obsługiwanych modeli jest naprawdę spora, toteż nie ma sensu cytować tej długiej listy. Zainteresowani mogą ją znaleźć na stronie producenta.

Program ten pozwala oczywiście na konwersję plików wideo w szerokiej gamie formatów. Wśród obsługiwanych rozszerzeń znajdziemy: AVI, MP4, DAT, MPG, MPEG, H.264, NSV, VOB, MOV, FLV, MKV, TS/TP/TRP(AVHD H.264, VC-1, MPEG-2 HD), DV, WMV, ASF,3GP, 3G2. Z kolei obsługiwane formaty zapisu ścieżek audio to: WAV, APE, FLAC, M4A, WMA, AAC, AC3, MKA, OGG, AIFF, RA, RAM, MP3, MP2, MPA.

Oczywiście jak każdy produkt tego typu, BlackBerry Video Converter Factory Pro 3 pozwala na dopasowywanie wielu ustawień i parametrów wyjściowego pliku wideo. Nie mogło tu również zabraknąć narzędzi do prostej edycji konwertowanego pliku w postaci dzielenia, łączenia czy przycinania wielkości klatki.

BlackBerry Video Converter Factory Pro 3 według zapewnień producenta może działać pod kontrolą wszystkich wersji systemu operacyjnego Windows. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.6 MB.

Jak zdobyć BlackBerry Video Converter Factory Pro 3 za darmo?

Należy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji, na której znajdziemy zarówno formularz rejestracyjny pozwalający na uzyskanie darmowego klucza, jak również link do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.