EASEUS Partition Master 8 Pro za darmo

Dodał: admin maj - 19 - 2011

easeus-part-master Właściciel marki EASEUS podjął poważną ofensywę mającą na celu agresywne promowanie swojej marki. Jesteśmy więc świadkami wysypu kolejnych promocji produktów tego producenta. Tym razem do wzięcie narzędzie do wykonywania operacji na partycjach i zarządzania nimi. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master w wersji 8.0.1 Professional. Zainteresowani zakupem tego produktu na standardowych warunkach musieliby się liczyć z wydatkiem rzędu 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja potrwa kilka najbliższych dni. Organizator nie sprecyzował czasu zakończenia promocji.

Przy okazji kolejnej promocji tego producenta, zwracam uwagę, że jest on bardzo szczodry serwując nam za darmo swoje oprogramowania w najnowszych możliwych wersjach. Tym razem nie będzie więc żadnych odgrzewanych kotletów, a szansa na przetestowanie dosyć świeżego produktu.

Easeus Partition Master 8 Pro jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

Cóż nowego pojawiło się w Easeus Partition Master 8.0.1 Professional? Produkt ten oczywiście posiada wsparcie dla dysków twardych o pojemnościach od 2GB do 4TB, które zostało zaimplementowane wraz z wydaniem wersji 7. Natomiast nowością w „ósemce” jest wbudowany moduł pozwalający na tworzenie bootowalnych dysków startowych z wykorzystaniem  systemu Linux. Program będący przedmiotem tej promocji nie posiada możliwości tworzenia dysków startowych z wykorzystaniem WinPE.

EASEUS Partition Master 8.0.1 Pro do swojego działania potrzebuje systemu operacyjnego Windows  2000/ XP/ Vista/ 7 (włącznie z SP1). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 41.7 MB.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 8.0.1 Professional?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać plik instalacyjny programu korzystając z jednego z linków umieszczonych w dolnej części strony. Instalator posiada wbudowany klucz, więc nie ma potrzeby dokonywania dodatkowych rejestracji.

Strona promocji


1 komentarz to “EASEUS Partition Master 8 Pro za darmo”

  1. rosinski pisze:

    chcę podzielić twardy dysk i go sformatować

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.