GOTD: idoo File Encryption Pro za darmo

Dodał: admin styczeń - 22 - 2012

Tym razem w serwisie Giveaway of the Day promocja skierowana do osób chcących zadbać o bezpieczeństwo danych przechowywanych na komputerze. Do wzięcia jest oprogramowanie do szyfrowania plików od firmy idoo Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu idoo File Encryption w wersji Pro. Jak informuje producent, standardowa cena tego narzędzia to aż 100$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać do jutra – 23 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

idoo File Encryption Pro to według słów producenta, funkcjonalne, pewne i proste w obsłudze narzędzie pozwalające na szyfrowanie poufnych danych. Aplikacja poradzi sobie ze wszystkimi typami danych, w tym oczywiście z najbardziej popularnymi formatami plików, takimi jak dokumenty pakietu Office, zdjęcia i pliki graficzne, pliki audio oraz pliki wideo. Program poradzi sobie zarówno danymi zgromadzonymi na dyskach twardych, jak i na nośnikach wymiennych.

Oprócz funkcji szyfrowania, w aplikacji znalazła się także opcja ukrywania folderów, tak by było one kompletnie niewidoczne dla innych użytkowników. Użytkownik ma również możliwość zaszyfrowania konkretnego katalogu i zapisania go w postaci wykonywalnego pliku EXE. idoo File Encryption Pro podczas szyfrowania wykorzystuje popularny algorytm 256-bit AES.

idoo File Encryption Pro został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.06 MB.

Jak zdobyć idoo File Encryption Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: idoo File Encryption Pro za darmo”

  1. Damian pisze:

    szkoda że nie ma spolszczenia

  2. Arek pisze:

    Mimo oznaczenia pliku jako zabezpieczony przed odczytem nie mam z tym żadnego kłopotu! Jak działa ten program?!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.