ESET NOD32 Antivirus na 90 dni za darmo

Dodał: admin sierpień - 11 - 2011

eset-nod32-antivirus-4 Z przyjemnością przedstawiam Wam również promocję oprogramowania z kategorii, która cieszy się największym zainteresowaniem. Do wzięcia jest bowiem oprogramowanie antywirusowe pochodzące od słowackiej firmy ESET. Przedmiotem promocji jest legalny darmowy klucz licencyjny umożliwiający korzystanie z ESET NOD32 Antivirus przez 90 dni. Koszt zakupu rocznej licencji na ten produkt to obecnie 130 zł. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

ESET NOD32 Antivirus to oprogramowanie antywirusowe cieszące się w Polsce sporą popularnością. Jak podaje firma ESET, z jej rozwiązań antywirusowych korzysta w Polsce ponad 3,5 miliona użytkowników, co ma czynić ten produkt najbardziej popularnym płatnym programem antywirusowym w Polsce.

ESET NOD32 Antivirus został wyposażony w autorski silnik antywirusowy ThreatSense zapewniający wysoką skuteczność w wykrywaniu znanego jak i nowego typu złośliwego oprogramowania. Produkt ten potrafi wykryć wszelkie typy szkodliwych kodów, włączając w to oprogramowanie szpiegujące, reklamowe, a także wykradające prywatne dane. Co więcej aplikacja chroni także nośniki wymienne jak np. płytki CD/DVD czy pendrive-y.

Firma ESET chwali się, że najważniejszą cechą ESET NOD32 Antivirus jest szybkość jego działania oraz niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Aplikacja standardowo wykorzystuje jedynie 48 MB pamięci RAM. Natomiast w przypadku, gdy produkt zostanie zainstalowany na komputerze przenośnym zasilanym z baterii, ESET NOD 32 uruchamia tryb oszczędzający energię.

Jak zdobyć ESET NOD32 Antivirus za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i wypełnić zamieszczoną tam ankietę.
UWAGA! Promocja przeznaczona jest dla użytkowników zamieszkujących Hiszpanię, toteż wszelkie treści na stronie promocji są w języku hiszpańskim. W chwili obecnej możliwe jest uzyskanie klucza również dla Internautów łączących się z Internetem spoza terytorium Hiszpanii.

Strona promocji


2 komentarze to “ESET NOD32 Antivirus na 90 dni za darmo”

  1. AQ pisze:

    To już druga promocja w dniu dzisiejszym, która nie działa na moim W7x64 bity.

  2. Jay pisze:

    Polecam downgrade do XP.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.