GOTD: Outpost Security Suite Pro na rok za darmo

Dodał: admin sierpień - 24 - 2011

agnitum-outpost-security-suite_pro Firma Agnitum, właściciel marki Outpost przeprowadza najwyraźniej agresywną akcję promocyjną swojego produktu. Dzięki temu w serwisie rozdawniczym GOTD po raz kolejny do wzięcia jest pakiet zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Outpost Security Suite Pro z licencją ważną przez rok. Standardowa cena zakupu rocznej licencji na ten produkt to obecnie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 25 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Outpost Security Suite Pro to pakiet zabezpieczający zapewniający pełną ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. W skład produktu firmy Agnitum oprócz znanej i cieszącej się dużym uznaniem zapory sieciowej znalazł się również silnik antywirusowy wykrywający różne typy szkodliwych kodów, moduł antyspyware oraz inteligentny filtr antyspamowy zapewniający odpowiednią ochronę poczty elektronicznej.

Oprócz standardowych elementów tego typu oprogramowania zabezpieczającego jak wspomniana wcześniej znakomita zapora sieciowa czy silnik antywirusowy wykorzystywany na licencji węgierskiego producenta oprogramowania, firmy VirusBuster, w Outpost Security Suite Pro znalazło się również kilka innych, ciekawych i użytecznych funkcji.

Outpost Security Suite Pro został wyposażony m.in. w moduł autoochrony zapobiegający atakom mającym na celu dezaktywację ochrony oferowanej przez pakiet. W programie znalazła się także funkcjonalność pozwalająca na sprawdzenie aktualności zainstalowanych w systemie aplikacji, a także ustawianie restrykcji ograniczających dostęp do konkretnie wskazanych plików lub folderów. Pakiet potrafi także kontrolować w czasie rzeczywistym aktywność uruchamianych na komputerze programów.

Promocja pozwala na uzyskanie legalnej i darmowej pełnej wersji programu Outpost Security Suite Pro uprawniającej do bezpłatnych aktualizacji baz sygnatur, a nieuprawniającym do aktualizacji samego programu. Pakiet został przygotowany do pracy na 32- i 64-bitowych wersjach systemu Windows (Windows 7, Vista, XP; Windows Server 2008 R2, 2008, 2003). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 90-100 MB w zależności od rodzaju systemu. Minimalne wymagania sprzętowe to: procesor co najmniej 450MHz, przynajmniej 256 MB pamięci RAM, a także 350 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Outpost Security Suite Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Wersja dla systemów x64

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.