FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo

Dodał: admin sierpień - 24 - 2011

farstone-totalrecovery-7-express W sieci pojawiła się kolejna szybka akcja promocyjna pozwalająca na poszerzenie swojej kolekcji legalnego o oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych systemu i ich późniejszego przywracania. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FarStone TotalRecovery 7 w wersji Express. Narzędzie jest obecnie oferowane na standardowych warunkach w cenie ok. 38$. Promocja ważna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora – do piątku 26 sierpnia, do godz. 12:30.

FarStone’s TotalRecovery 7 Express określany przez samego producenta jako “zielona aplikacja” umożliwia nam utworzenie kopii zapasowej całego komputera oraz późniejsze przywrócenie systemu do stanu z chwili tworzenia backupu bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek instalacji produktu.

Wystarczy tylko zrestartować system i w momencie bootowania wybrać  TotalRecovery 7 Express. Opcja ta pozwoli nam dostać się do środowiska programu umożliwiającego tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie całego systemu bądź konkretnych jego plików. Jak chwali się producent, TotalRecovery 7 Express jest narzędziem szybkim i bardzo prostym w obsłudze, a dodatkowo nie pozostawia po sobie żadnego śladu na dysku twardym komputera. Aplikacja tworzy obrazy systemu, które możemy zapisać na dysku twardym, a także nagrać na płytach CD lub DVD.

Dzięki FarStone TotalRecovery 7 Express bez problemu wykonamy migrację ze starego na nowy dysk twardy. Aplikacja przeniesie również wszystkie nasze dane na dyski SSD. Producent chwali się przy tym, że narzędzie to oferuje wysoką prędkość przenoszenia danych na tego typu nośniki. Program został wyposażony również w narzędzie pozwalające na bezpieczne i bezpowrotne kasowanie wrażliwych danych.

Jak zdobyć FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i przejść do systemu sprzedażowego FarStone klikając link Burdan. Na stronie organizatora opublikowano także wszelkie niezbędne dane pozwalające na uzyskanie produktu bez konieczności uiszczania jakichkolwiek pieniędzy. Administrator umieścił graficzną ściągawkę więc nie powinno być żadnych problemów z poprawną rejestracją.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.