GOTD: 3DPageFlip for PowerPoint za darmo

Dodał: admin sierpień - 10 - 2011

3d-pageflip-for-powerpoint Druga z dzisiaj obecnych w serwisie GOTD promocji pozwala na zdobycie narzędzia firmy 3DFlipPage Software służącego do konwersji prezentacji PowerPoint do postaci interaktywnych cyfrowych książek w formacie flash. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 3DPageFlip for PowerPoint. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie aż 100$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 11 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

3DPageFlip for PowerPoint to funkcjonalne narzędzie pozwalające na konwersję przygotowanych w programie Microsoft PowerPoint prezentacji do postaci cyfrowych książek, broszur i magazynów posiadających trójwymiarowe efekty przewracania poszczególnych stron prezentacji i wykonanych przy użyciu technologii flash.

Zdaniem producenta skorzystanie z 3DPageFlip for PowerPoint pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i szybko przygotować efektowną formę prezentacji danych zawartych w pliku programu PowerPoint. Co więcej stworzenie własnej książki nie wymaga od użytkownika żadnych zdolności programistycznych i znajomości technologii flash. Wystarczy tylko zaimportować plik z prezentacją, wybrać szablon cyfrowej publikacji oraz zdefiniować format wyjściowy pliku – SWF/EXE/ZIP.

3DPageFlip for PowerPoint pozwala oczywiście na indywidualne dopasowanie wyglądu tworzonego pliku z publikacją. Z pomocą programu możemy m.in. samodzielnie ustawić opcje toolbara, kolory książki i tła, dźwięk towarzyszący przewracaniu stron i wiele innych ustawień. Aplikacja pozwala także na umieszczenie w cyfrowej książce informacji dotyczących praw autorskich do prezentowanych treści.

Z 3DPageFlip for PowerPoint możemy z powodzeniem korzystać na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Ponadto producent wymaga zainstalowania programu Microsoft PowerPoint. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.2 MB.

Jak zdobyć 3DPageFlip for PowerPoint za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: 3DPageFlip for PowerPoint za darmo”

  1. vinga pisze:

    Książkę w formacie flip-page można otrzymać całkowicie online, wgrywając PDF’a na http://*** Następnie pobieramy gotowy viewer flash i przekopiowujemy na serwer.

  2. admin pisze:

    @vinga
    Ta usługa nie jest darmowa – link usunięty. Nie widzę powodu by TechnetBlog miał stać się źródłem darmowej reklamy płatnych usług.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.