GOTD: aXmag PDF to Flash converter za darmo

Dodał: admin czerwiec - 24 - 2011

aXmag-pdf-to-flash-converter Wszystkich, którzy zdecydują się dziś zajrzeć na strony serwisu Giveaway of the Day czeka promocja przygotowana wspólnie z właścicielem marki aXmag i pozwalająca na zdobycie narzędzia do bezpośredniej konwersji dokumentów PDF do formatu flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu aXmag PDF to Flash converter. Standardowa cena produktu to aż 380$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 25 czerwca, do godz. 9:00 rano.

aXmag PDF to Flash converter to narzędzie, dzięki któremu szybko i łatwo przetworzymy dokumenty w formacie PDF do postaci internetowych animacji w formacie flash, które zmienią nudny dokument w ciekawą, interaktywną książkę, czasopismo lub broszurę. Jak wskazuje producent, tak przygotowane pliki tekstowe będą bardziej atrakcyjne od strony wizualnej, a także będzie je trudniej skopiować niż tradycyjny plik PDF.

aXmag PDF to Flash converter podczas konwersji plików PDF wykorzystuje technologię ClearVector™ do tworzenia wektorowej grafiki. Dzięki temu wszystkie elementy graficzne konwertowanego dokumentu są ładne i czytelne, a całe dzieło nie zajmuje wiele miejsca i jest łatwiejsze w przesyłaniu za pośrednictwem Internetu.

Na uwagę zasługuje również fakt, że choć wśród kilku dostępnych w programie wersji językowych zabrakło języka polskiego, to jednak tworząc plik flash z dokumentem możemy wybrać wersję językową pliku wyjściowego. W tym przypadku aXmag PDF to Flash converter daje możliwość wyboru języka polskiego.

aXmag PDF to Flash converter bez problemu uruchomimy na komputerach z systemami Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.6 MB.

Jak zdobyć aXmag PDF to Flash converter za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.