GOTD: Word to FlippingBook za darmo

Dodał: admin maj - 17 - 2011

word-to-flippingbook Dziś w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas promocja narzędzia będącego produktem firmy Flipppagemaker i przeznaczonego do konwersji dokumentów w formacie Microsoft Word do postaci interaktywnej cyfrowej książki. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Word to FlippingBook. Wszyscy zainteresowani tego typu produktami z pewnością docenią fakt, iż oferta ta pozwala na zaoszczędzenie aż 100$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 18 maja, do godz. 9:00 rano.

Word to FlippingBook jest w istocie konwerterem plików flash, dającym możliwość przetworzenia posiadanych przez nas nudnych i statycznych dokumentów w formacie Microsoft Word do postaci interesujących interaktywnych książek z efektem przewracania poszczególnych stron.

Dzięki Word to FlippingBook w ciągu zaledwie kilku minut przygotujemy cyfrowe wydania książek, internetowe katalogi czy e-magazyny. Produkt ten pozwala na tworzenie publikacji, które uatrakcyjnią wygląd posiadanych przez nas stron www i sprawią, że czytanie dokumentu będzie sprawiać większą frajdę.

Ważną cechą produktu jest prostota jego obsługi. Od użytkownika nie są wymagane żadne umiejętności programistyczne. Wystarczy wskazać dokument do importu, wybrać szablon publikacji, a program sam przygotuje gotowe dzieło. Efekt pracy narzędzia może być zapisany w postaci plików HTML, EXE, Zip, a także nagrany na płytę CD.

Produkt do poprawnej pracy wymaga obecności na komputerze systemu operacyjnego Microsoft Windows w wersji XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11 MB.

Jak zdobyć Word to FlippingBook za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Word to FlippingBook za darmo”

  1. AQ pisze:

    Niestety aplikacja nie jest przeznaczona dla Windows7 x64 bit.

  2. Inominatus pisze:

    Dziękuję za program,fajna sprawa dla czytajachych ebooki z worda

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.