GOTD: PDF To Excel Converter za darmo

Dodał: admin sierpień - 18 - 2011

PDF-To-Excel-Converter Z kolei w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas dzisiaj narzędzie pomocne w pracy biurowej, a umożliwiające konwersję dokumentów PDF do postaci arkuszy kalkulacyjnych Excel. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF To Excel Converter. Standardowa cena tego narzędzia została ustalona na 50$ i tyle właśnie możemy dziś zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 19 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

PDF To Excel Converter jest prostą w użyciu aplikacją pozwalającą na konwersję dokumentów w formacie PDF do postaci arkuszy kalkulacyjnych w formacie XLS. Dzięki temu będziemy w stanie edytować zwarte w dokumencie dane i tabele – a wszystko to za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

PDF To Excel Converter obsługuje wybór zakresu stron które mają być konwertowane, wdzięki czemu użytkownik może wybrać interesujące go dane, bez potrzeby konwersji całego pliku, co ma szczególne znaczenie w przypadku wielkich plików PDF. Producent chwali się także, że narzędzie to obsługuje przetwarzanie w trybie wsadowym, umożliwiając konwersję setek dokumentów w tym samym czasie.

Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę na jedną nieścisłość. Na stronie producenta czytamy, że aplikacja PDF To Excel Converter działa poprawnie bez potrzeby instalacji programu Microsoft Excel, tymczasem na stronie promocji Giveaway of the Day w wymaganiach systemowych umieszczono również Microsoft Excel.

PDF To Excel Converter będzie działał poprawnie na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 2003/ 2000/ ME. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.09 MB.

Jak zdobyć pełną wersję PDF To Excel Converter?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.