GOTD: PDF To JPG Converter

Dodał: admin listopad - 23 - 2010

pdf-to-jpg-converter Twórcy oprogramowania uwielbiają temat wszelkiej maści konwerterów. Dzisiejsza promocja GOTD pozwala na zdobycie kolejnego narzędzia tego typu, służącego do konwersji dokumentów PDF do postaci plików graficznych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji PDF To JPG Converter. Standardowa cena tego produktu poza niniejszą promocją to 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Nazwa oferowanej w promocji aplikacji wprowadza nieco w błąd. Narzędzie to pozwala bowiem na konwersję pliku PDF nie tylko do tytułowego JPG-a, ale również do innych popularnych formatów graficznych, takich jak BMP, TIF, PNG, czy GIF. Oczywiście producent chwali się, że jest to bardzo proste w obsłudze i szybkie w działaniu narzędzie. Według jego zapewnień produkt ten jest do 87% szybszy od innych tego typu produktów dostępnych na rynku.

PDF To JPG Converter pozwala na konwersję zarówno całego dokumentu PDF, jak i tylko zdefiniowanego przez nas zakresu ograniczającego się do konkretnych stron. Znajdziemy tu również możliwość ustawienia DPI docelowego pliku graficznego. Program pozwala także na pracę w trybie wsadowym.

Wśród wad programu wskazywanych przez jego użytkowników możemy wymienić z kolei brak jakiegokolwiek monitu gdy nazwa tworzonego pliku graficznego jest identyczna jak istniejący już plik w folderze docelowym. Aplikacja bez pytania nadpisze wówczas starszy plik. Innym minusem PDF to JPG Converter jest folder instalacyjny zlokalizowany w głównym katalogu dysku oraz brak możliwości ustawiania rozdzielczości wynikowego obrazka.

Jak zdobyć PDF To JPG Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=17088 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.