GOTD: WinCleaner OneClick Professional 12 za darmo

Dodał: admin sierpień - 29 - 2011

WinCleaner-OneClick-12 Ostatni tydzień sierpnia zaczynamy od sprawdzenia co ciekawego czeka na nas w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day. Dziś do wzięcie jest narzędzie do optymalizacji i przyspieszania systemu od firmy Business Logic Corporation. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna pełna wersja programu WinCleaner OneClick Professional 12. Dzięki hojności producenta mamy szansę zaoszczędzić 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 30 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Zbiór prezentowanych na TechnetBlogu narzędzi służących do przyspieszania i optymalizacji systemów Windows poszerzamy o produkt firmy Business Logic Corporation. Program ten nie był wcześniej przedmiotem promocji publikowanej na blogu, więc osoby lubiące testować nowe aplikacje powinny zainteresować się niniejszą ofertą.

WinCleaner OneClick Professional 12 jest narzędziem, które pomoże nam naprawić błędy systemu Windows, a także usunąć zbędne śmieci, co w rezultacie ma zaowocować widocznym przyspieszeniem działania całego komputera.  Producent programu wskazuje, że WinCleaner OneClick Professional 12 wykorzystuje 5 dróg do osiągnięcia zadowalającej wydajności komputera: przywraca dawną moc i stabilność systemu; skraca czas rozruchu systemu; odzyskuje cenną przestrzeń dyskową; chroni naszą prywatność poprzez usuwanie pozostałości po korzystaniu z Internetu; poprawia całkowitą wydajność systemu.

Co więcej firma Business Logic Corporation chwali się, że obsługa WinCleaner OneClick Professional 12 jest bardzo prosta. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie by program automatycznie zoptymalizował i przyspieszył nasz system. Korzystać z aplikacji mogą więc bez obaw również mniej zaawansowani użytkownicy komputera.

WinCleaner OneClick Professional 12 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows  2000/ XP/ 2003/ Vista (x32/ x64)/ Windows 7 (x32/ x64). Ponadto program wymaga co najmniej 512 MB pamięci RAM, zainstalowanego Internet Explorera co najmniej w wersji 6 z dodatkiem Service Pack oraz połączenia z Internetem. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.03 MB.

Jak zdobyć WinCleaner OneClick Professional 12 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: WinCleaner OneClick Professional 12 za darmo”

 1. joa pisze:

  Strona producenta tego programu ma bardzo złą ocenę według WOT. Poza tym komentarze osób, na giveaway of the day nie są zbyt przychylne. Czasem na GOTD oferują pełne wersje bubli. :/

 2. time pisze:

  Norton SW skasował mi ściągnięty plik po rozpakowaniu ;D

 3. AQ pisze:

  @joa według mnie Giveaway of the Day oferuje pełne wersje bubli dość często, a ten program zaliczam właśnie do bubli, podobnie jak AverZip. Może kolejne dni przyniosą nam coś co nada się do użytku :)

 4. admin pisze:

  @AQ bo GOTD dba chyba w pierwszej kolejności o to, by codziennie była jakaś promocja, a dopiero na drugim miejscu jest troska o jakieś wartościowe aplikacje ;) Na szczęście od czasu do czasu trafi się coś wartego uwagi.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.