Outpost Security Suite Pro 7.5 przez 72h za darmo

Dodał: admin sierpień - 8 - 2011

agnitum-outpost-security-suite_pro Ruszyła kolejna 3-dniowa promocja w dobrze nam znanym serwisie Tipradar. Dzięki współpracy z firmą Agnitum administratorzy tego serwisu mają dla nas pakiet zabezpieczający przed szkodliwym oprogramowaniem. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Outpost Security Suite Pro w wersji 7.5. Standardowa cena zakupu rocznej licencji na ten produkt to obecnie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja zakończy się w czwartek, 11 sierpnia.

Outpost Security Suite Pro to pakiet zabezpieczający zapewniający pełną ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. W skład produktu firmy Agnitum oprócz znanej i cieszącej się dużym uznaniem zapory sieciowej znalazł się również silnik antywirusowy wykrywający różne typy szkodliwych kodów, moduł antyspyware oraz inteligentny filtr antyspamowy zapewniający odpowiednią ochronę poczty elektronicznej.

Oprócz standardowych elementów tego typu oprogramowania zabezpieczającego jak wspomniana wcześniej znakomita zapora sieciowa czy silnik antywirusowy wykorzystywany na licencji węgierskiego producenta oprogramowania, firmy VirusBuster, w Outpost Security Suite Pro 7.5 znalazło się również kilka innych, ciekawych i użytecznych funkcji.

Outpost Security Suite Pro 7.5 został wyposażony m.in. w moduł autoochrony zapobiegający atakom mającym na celu dezaktywację ochrony oferowanej przez pakiet. W programie znalazła się także funkcjonalność pozwalająca na sprawdzenie aktualności zainstalowanych w systemie aplikacji, a także ustawianie restrykcji ograniczających dostęp do konkretnie wskazanych plików lub folderów. Pakiet potrafi także kontrolować w czasie rzeczywistym aktywność uruchamianych na komputerze programów.

Jak zdobyć Outpost Security Suite Pro 7.5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić serwis organizatora promocji. Znajdziemy tam odnośnik do formularza rejestracyjnego na stronie producenta pakietu oraz klucz promocyjny, który jest niezbędny do prawidłowego wypełnienia formularza.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.