GOTD: AV Webcam Morpher 2.0 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 10 - 2011

av-vebcam-morpher Administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali na sobotę promocję, która powinna przypaść do gustu przynajmniej części użytkowników kamerek internetowych. Do wzięcia jest narzędzie firmy AVSoft do transformacji obrazu z tych urządzeń. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AV Webcam Morpher 2.0. Standardowo produkt ten oferowany jest w sprzedaży w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 11 września, do godz. 9:00 rano.

AV Webcam Morpher 2.0 to program, który pozwoli nam stać się zupełnie inną osobą podczas korzystania z kamerki internetowej, w dodatku bez konieczności posiadania fizycznego urządzenia! Jak zapewnia producent, po instalacji programu możemy wybierać spośród wielu różnych postaci, którymi chcemy się stać.

Dodatkowo aplikacja posiada również wbudowany moduł zmiany głosu, który dopełnia dzieła wcielania się w zupełnie inną postać. Na jakiej zasadzie opiera się działanie programu AV Webcam Morpher 2.0? Aplikacja generuje fałszywy strumień wideo odtwarzany w pętli, który może być normalnie transmitowany za pomocą programów używających kamer internetowych.

Główne cechy produktu AV Webcam Morpher 2.0:

  • Stań się zupełnie inną osobą na video-chatach na żywo;
  • Chroń swoją prywatność i zachowuj całkowitą anonimowość;
  • Zapewnij sobie zupełnie inny wygląd lub brzmienie głosu każdego dnia;
  • Zapisuj najciekawsze rozmowy;
  • Stwórz wirtualnego prezentera do prezentacji biznesowych;
  • Twórz unikalne klipy wideo dla swojego wideobloga lub wideo-pamiętnika;
  • Stwórz z pomocą Webcam Morpher Recorder system monitorujący Twój dom przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

AV Webcam Morpher 2.0 będzie działał poprawnie pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP oraz Windows Vista w wersji 32-bitowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 16 MB.

Jak zdobyć AV Webcam Morpher 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

AV Webcam Morpher 2.0


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.