GOTD: AV Webcam Morpher Pro za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2012

Na koniec tygodnia serwis z promocjami Giveaway of the Day przygotował promocję skierowaną do posiadaczy kamerek internetowych. Dzięki współpracy z firmą AVSoft do wzięcia jest narzędzie do transformacji obrazu z tych urządzeń. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AV Webcam Morpher Pro. Standardowo produkt ten oferowany jest w sprzedaży w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 26 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

AV Webcam Morpher Pro to program, który pozwoli nam stać się zupełnie inną osobą podczas korzystania z kamerki internetowej, w dodatku bez konieczności posiadania fizycznego urządzenia! Jak zapewnia producent, po instalacji programu możemy wybierać spośród wielu różnych postaci, którymi chcemy się stać.

Dodatkowo aplikacja posiada również wbudowany moduł zmiany głosu, który dopełnia dzieła wcielania się w zupełnie inną postać. Na jakiej zasadzie opiera się działanie programu AV Webcam Morpher Pro? Aplikacja generuje fałszywy strumień wideo odtwarzany w pętli, który może być normalnie transmitowany za pomocą programów używających kamer internetowych.

Główne cechy produktu AV Webcam Morpher Pro:

 • Stań się zupełnie inną osobą na video-chatach na żywo;
 • Chroń swoją prywatność i zachowuj całkowitą anonimowość;
 • Zapewnij sobie zupełnie inny wygląd lub brzmienie głosu każdego dnia;
 • Zapisuj najciekawsze rozmowy;
 • Stwórz wirtualnego prezentera do prezentacji biznesowych;
 • Twórz unikalne klipy wideo dla swojego wideobloga lub wideo-pamiętnika;
 • Stwórz z pomocą Webcam Morpher Recorder system monitorujący Twój dom przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

Program AV Webcam Morpher Pro został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 21.8 MB.

Jak zdobyć AV Webcam Morpher Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: AV Webcam Morpher Pro za darmo”

 1. Magda pisze:

  I jeszcze jeden program do podszywania się pod czyjąś tożsamość, dlaczego mamy być anonimowi. Znowu kolejny chłopak będzie mógł bajerować dziewczyny, bez konsekwencji, że ją oszukuje, powiedzmy wprost. Piszę to z pozycji kobiety zamężnej, która ma koleżanki i opowiadają jak je koledzy traktują na randkach. Liczy się tylko ciało kobiety, ona ma być atrakcyjna. A niektórzy z płci przeciwnej to nawet swojego się wstydzą i piszą takie programy.

 2. Olo pisze:

  Magdo bez urazy ale jesteś jedną z przedstawicielek New Age kretynizmu pewnie twój facet ci rogi doprawił lub masz z nim ciche dni i piszesz takie bzdurne komentarze .
  Program jak najbardziej ok choć w większości używany na sex serwerach jako tak zwane „live show” , dla przeciętnego użytkownika komputera ( nie Magdo ty się do nich nie zaliczasz ) fajna zabawka którą można robić ciekawe żarty ofc w granicach przyzwoitości

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.