50 licencji na Acronis True Image Home 2012

Dodał: admin październik - 29 - 2011

Koniec października to znak rychłego zakończenia cyklu akcji rozdawniczych związanych z jubileuszem powstania serwisu Softpedia. Dziś do wzięcia jest oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych całego systemu firmy Acronis. Przedmiotem niniejszej akcji jest 50 legalnych i darmowych kluczy licencyjnych uprawniających do korzystania z pełnej wersji programu Acronis True Image Home 2012. Wzięcie udziału w konkursie daje nam szansę zaoszczędzenia równowartości 40 euro, stanowiącej standardową cenę produktu. Promocja aktywna tylko przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Softpedia już po raz drugi w tym roku umożliwia zdobycie darmowych licencji na oprogramowanie firmy Acronis. W pierwszej połowie roku właściciele serwisu rozdawali 100 licencji na Acronis True Image Home 2011, a promocja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony producenta. Tym razem licencji jest o połowę mniej, ale można spodziewać się, że liczba osób zainteresowanych tym właśnie produktem będzie dosyć duża, biorąc udział w zabawie warto więc popisać się kreatywnością!

Acronis True Image Home 2012 to świetny program służący do wykonywania kopii zapasowych partycji czy całych dysków oraz ich późniejszego przywracania w razie awarii. Oto jak swój produkt reklamuje producent programu:

Program Acronis True Image Home 2012 umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne i nieograniczone czasowo tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i plików osobistych.

Stosownie do potrzeb w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce (lokalne lub online) oraz częstotliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości komputera.

 

Jak zdobyć Acronis True Image Home 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


1 komentarz to “50 licencji na Acronis True Image Home 2012”

  1. janusz pisze:

    jestem początkujący i wiem ze słyszenia że acronis true image jest świetnym programem i chciałbym go mieć .

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.