Acronis True Image Personal 2010 za darmo

Dodał: admin styczeń - 20 - 2012

W serwisie Download Crew tym razem pojawiła się promocja oprogramowania do tworzenia obrazów dysków od znanej w tej branży firmy Acronis. Niestety nie wszystkim będzie dane skorzystać z tej akcji, gdyż obejmuje ona tylko mieszkańców USA i Kanady. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Acronis True Image w wersji Personal 2010. Standardowa cena tego produktu wynosi około 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim Oferta będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 6:59 rano.

Acronis True Image Personal 2010 to świetny program służący do wykonywania kopii zapasowych partycji czy całych dysków oraz ich późniejszego przywracania w razie awarii. Oto jak swój produkt reklamuje producent programu:

Program Acronis True Image Personal 2010 umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne i nieograniczone czasowo tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i plików osobistych.

Stosownie do potrzeb w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce (lokalne lub online) oraz częstotliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości komputera.

Oczywiście jak prawie każda tego typu promocja lepszego softu, również i ta posiada w sobie pewien haczyk. Otóż nie mamy tu do czynienia z dostępną w tradycyjnej sprzedaży wersją Home, a specjalnie przygotowaną na potrzeby akcji promocyjnych wersją Personal. Jak można się domyślić część bardziej zaawansowanych funkcji została wyłączona, a przy chęci skorzystania z nich program będzie nas zachęcał do zakupu bardziej rozbudowanego wydania produktu.

Jak zdobyć Acronis True Image Personal 2010 za darmo?

Należy w tym celu po prostu odwiedzić stronę organizatora promocji. Niestety serwis identyfikuje lokalizację naszego adresu IP i jeżeli nie należy on do puli adresów z terytorium USA lub Kanady to będziemy musieli obejść się smakiem i ujrzymy jedynie stosowny komunikat. Jedyną radą dla tych użytkowników jest skorzystanie z serwerów proxy lub VPN.

Strona promocji


3 komentarze to “Acronis True Image Personal 2010 za darmo”

 1. Da się obejść, da. =;-)

  Pozdrawiam

 2. Damian pisze:

  @Miłośnik Kolejnictwa
  a mógłbyś zdradzić w jaki sposób ?;)

 3. AQ pisze:

  Firma która dyskryminuje mieszkańców Innych krajów niż USA i Kanada nie zasługuje na to by o niej pisać i mówić w tychże krajach, więc po co komu informacja o takiej „promocji”?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.