50 darmowych licencji na AllMyNotes Organizer Deluxe

Dodał: admin listopad - 5 - 2011

Może macie ochotę na darmową licencję na program służący do zarządzania notatkami oraz ich przechowywania na komputerze w uporządkowanej formie? Dzięki kolejnej promocji Softpedii do zdobycia jest taki właśnie produkt firmy Vladonai Software. Przedmiotem akcji jest 50 darmowych i legalnych licencji na program AllMyNotes Organizer Deluxe. Dzięki hojności producenta będziemy mogli zaoszczędzić równowartość 34$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Czasu na wzięcie udziału w konkursie jest sporo, bo możemy to zrobić aż do przyszłego piątku (11 listopada).

Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o program AllMyNotes Organizer Deluxe Edition. Jak zapewnia autor produktu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Deluxe Edition pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

AllMyNotes Organizer Deluxe Edition może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 oraz wszystkie wydania serwerowe systemów Windows. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.67 MB.

Jak zdobyć darmową licencję na AllMyNotes Organizer Deluxe?

Podobnie jak w poprzednich promocjach w serwisie Softpedia, również i tym razem trzeba będzie wykazać się odrobiną sprytu lub pomysłowości. Administratorzy serwisu chcą bowiem nagrodzić autorów 50 najlepszych komentarzy pod wpisem. Póki co chętnych na program nie jest zbyt wiele, więc szansa na wygraną jest spora ;)

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.