AllMyNotes Organizer Deluxe Edition za darmo

Dodał: admin grudzień - 22 - 2011

Szybka akcja rozdawnicza pojawiła się w tureckim serwisie z promocjami oprogramowania. Co ciekawego ma dla nas administrator? Do wzięcia jest oprogramowanie pomagające w zarządzaniu notatkami i przechowywaniu ich w uporządkowanej formie. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AllMyNotes Organizer Deluxe Edition w wersji 2.55. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 34$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Z promocyjnej oferty można korzystać tylko do jutra – 23 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o program AllMyNotes Organizer Deluxe Edition. Jak zapewnia autor produktu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Deluxe Edition pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

AllMyNotes Organizer Deluxe Edition może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 oraz wszystkie wydania serwerowe systemów Windows. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.77 MB. Producent zastrzegł, że instalacji i aktywacji tego oprogramowania należy dokonać w czasie trwania tej promocji.

Jak zdobyć AllMyNotes Organizer Deluxe Edition 2.55 za darmo?

Wystarczy odwiedzić serwis organizatora promocji, a następnie skorzystać z graficznego odsyłacza Download AllMyNotes Organizer Now, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.