BDlot DVD Clone Ultimate za darmo

Dodał: admin listopad - 19 - 2011

W tym miesiącu nie było jeszcze żadnej promocji oprogramowania marki BDlot (czyli klonu Digiarty Software), czas więc to zmienić. Z okazji Święta Dziękczynienia do wzięcia jest narzędzie do tworzenia idealnych kopii płyt DVD. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot DVD Clone Ultimate. Standardowa cena tego produktu nie uległa nadal wynosi 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Pula promocyjnych licencji została ograniczona do 10 000 sztuk.

Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. BDlot DVD Clone Ultimate daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

BDlot DVD Clone Ultimate podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Jak zdobyć BDlot DVD Clone Ultimate za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć w przycisk Get it for Free!. Wówczas zostanie wyświetlony odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz klucz licencyjny niezbędny do aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.